SERVIS A OPRAVY

Servis

Provádíme servis veškerých vozidel z USA, ale naše zaměření je především na značku Daimler Chrysler a jeho dceřinou značku Dodge a také Jeep. Naší specializací je ale rodinný vůz značky Chrysler Town & Country vyráběný v USA a jeho evropská verze s názvem Chrysler Grand Voyager. Dále také Dodge ve variantě Grand Caravan, a v neposlední řadě jejich menší bráška Dodge Caliber. Veškerý odborný servis pro tento druh vozidel jsme schopni provádět (po předchozím objednání) na počkání, dovoluje to náš velmi dobře zásobený sklad s náhradními díly, které se jinak musí objednávat k dodání z USA.

Provádíme kompletní servis toho nejdůležitějšího na vašem voze a to brzdového systému. Dalším zaměřením jsou nápravy, především přední, kdy se na nich velikou měrou podepíše stav našich vozovek. Nejčastější závadou, která se projevuje boucháním v přední části vozu jsou gumy a tyčky stabilizátoru, čepy a spojovačky řízení a v neposlední řadě silentbloky ramen a čepy. Přední originál tlumiče většinou vydrží hodně, ale často měníme uložení. Také častou závadou je řízení, které tluče a postupem doby začne prosakovat servokapalina (PSF) z pravé manžety. Tento problém umíme také vyřešit bez nutnosti výměny celého drahého řízení.

Klimatizace

Klimatizace čistíme a plníme vč.výměny pilového filtru. Vyřešíme závadu s únikem chladiva a vše kolem A/C systému.

Motor

Servis motoru, výfukového potrubí a chladícího systému provádíme běžně. Zde se většinou jedná o závadu na lambda sondě, EGR ventilu, TPS sensoru, ACT senzoru, ACV ventilu, MAP senzoru, nebo IAC ventilu.

Výměna oleje - na počkání

Výměny veškerých olejů a kapalin provádíme vždy na počkání, bez nutnosti předchozího objednání.

Opravy

Naše specializace se zaměřuje především na opravy automatických převodovek, k jejich repasi používáme výhradně originální díly zn.MOPAR. Pokud se jedná o evropskou verzi s manuální převodovkou, umíme řešit i tento problém repasí. V tomto případě nejčastěji dochází k problému s řazením, zejména pak 3.rychl.stupně.

Závady

Zdárně řešíme také potíže, které není možno diagnostikovat. V těchto případech se problém nachází v drtivém množství případů uvnitř el.svazků. Jedná se většinou o závady u starších vozidel nebo vozidel po havárii.

Samozřejmě, že toto je jen výčet těch nejčastějších závad, které vás mohou potkat.

Náhradní díly

Náhradní díly použité na opravy vždy konzultujeme se zákazníkem. V nabídce je možnost použití originálního dílu od firmy MOPAR nebo levnější od jiných výrobců renomovaných značek. Více, včetně cenové nabídky, naleznete v rubrice Náhradní díly.

Diagnostika

Diagnostiku vozidel provádíme těmi nejlepšími přístroji zn.DRB III a STARSKEN, díky nim jsme schopni odhalit i tu nejzáhadnější závadu na vašem voze.

Opravy po haváriích

Po dohodě zajistíme i kompletní opravu vozu po havárii, včetně klempířských a lakýrnických prací.

Záruka

Na veškerý servis a opravy poskytujeme záruku dle zákona.

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: (remove XX) rmcar XX @volny XX .cz , +420 602 304 488 nebo +420 608 304 488